Благовіщенський центр дитячої та юнацької творчості Благовіщенської міської ради

Літературний Всесвіт. Вітаємо переможців!

9 лют. 2024
З метою стимулювання молоді щодо розвитку творчих здібностей, інтересу до науки і техніки, вміння самостійно аналізувати факти та вміло відображати свою думку про Космос та Всесвіт Кіровоградським обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді проведений обласний етап Всеукраїнського конкурсу для дітей та юнацтва «Літературний Всесвіт» присвячений 105-річчю з дня народження В.О. Сухомлинського. Вітаємо наших переможців:

Літературний Всесвіт. Вітаємо переможців!

З метою стимулювання молоді щодо розвитку творчих здібностей, інтересу до науки і техніки, вміння   самостійно аналізувати  факти  та вміло відображати свою думку про Космос та Всесвіт Кіровоградським обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді проведений обласний етап Всеукраїнського конкурсу для дітей та юнацтва «Літературний Всесвіт» присвячений 105-річчю з дня народження В.О. Сухомлинського.

Вітаємо наших переможців:  Бодю  Михайла – вихованця гуртка «Соколята» Благовіщенського центру дитячої та юнацької творчості за зайняте ІІІ місце  у напрямку  «Нова космічна казка»  за творчу роботу «Цінність зірок», якого  нагороджено  Дипломом ІІІ ступеня та Сертифікатом  учасника ІХ Всеукраїнського конкурсу творчих робіт «Літературний Всесвіт» та  Долінську  Марію – вихованку  цього ж гуртка за зайняте ІІІ місце у напрямку есе, за творчу роботу «Місяць  та його дослідження», яка нагороджена  Дипломом ІІІ ступеня та Сертифікатом учасника  ІХ Всеукраїнського конкурсу творчих робіт «Літературний Всесвіт».

Керівник гуртка Яна Смірнова нагороджена Подякою Національного центру аерокосмічної освіти молоді ім. О.М. Макарова за плідну працю щодо залучення здобувачів  освіти  до заходів НЦАОМ, за безмежну віру в них, за життєву мудрість та невичерпну енергію! Бажаємо  вихованцям та їх керівнику нових здобутків!