Тиждень профорієнтації

15 бер. 2024
З 11 по 15 березня 2024 року з метою формування в дітей свідомого ставлення до праці, ознайомлення з видами професій практичним психологом Благовіщенському ЦДЮТ Наталею Дудар проведено Тиждень профорієнтації.

Тиждень профорієнтації

Упродовж Тижня з вихованцями гуртків проведено годину спілкування «У світі професій», ігри «Зіронька мрії», «Лото» та «Цікавинки про професії».

Діти познайомились з видами професій, а практичні завдання допомогли поглибити уявлення про різноманітні професії.