Благовіщенський ЦДЮТ

ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ  ПОЗАШКІЛЬНОЇ  ГАЛУЗІ  ОСВІТИ, УЧНІ, БАТЬКИ, ВЧИТЕЛІ ТА ВСІ, ХТО ЦІКАВИТЬСЯ ЖИТТЯМ ПОЗАШКІЛЛЯ!

Вітаємо Вас на сайті Благовіщенського центру дитячої та юнацької творчості.

Адреса закладу: Кіровоградська область м. Благовіщенське вул. Героїв України, 37, 26400

Номер телефону: (05259) 2 27 56

Електронна адреса: [email protected]

ГІМН БЛАГОВІЩЕНСЬКОГО ЦЕНТРУ ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ

Слова і музика керівника
вокального гуртка «Юність»
Гончара Г.Д.

Педагоги, батько і мати
Дружно підставлять плече,
Щоб у великій родині
Діти пізнали тут все.

Центр творчості – це наша родина,
         Наше майбутнє, наша сім’я,
         Центр творчості – це ціла країна
         З гордістю бачу і стверджую я.

І для цієї родини
Серце й знання віддаєм.
Діти твої, Україно,
Світле майбутнє твоє!

Головна мета закладу – створити умови для виявлення й розвитку творчого потенціалу дитини, виховати людину з широким розумінням своїх громадянських обов’язків, людину, яка ні за яких обставин не зрадить своїм моральним переконанням. Ця людина має бути успішною. А наш заклад – Центром успішного розвитку особистості
Наш Центр дитячої та юнацької творчості – це заклад, де головною діючою особою є гуртківець, де педагоги й вихованці є партнерами, де передусім панує толерантність, взаємоповага та взаємодовіра, дух патріотизму і моральності.
Для задоволення освітніх потреб працюють:
• науково-технічний напрямок;
• художньо-естетичний напрямок;
• туристсько-краєзнавчий напрямок;
• еколого-натуралістичний напрямок;
• соціально-реабілітаційний напрямок.
Педагоги створюють дітям такі умови, в яких вони розкривають свої здібності, творять своє життя й зростають при цьому духовно, інтелектуально.
Наш позашкільний навчальний заклад – територія організації успіху дитини. Тут кожен може реалізувати свої здібності й задовольнити власні інтереси. Без успішного гуртківця не може бути успішного закладу, як і без успішних громадян не буває успішної держави. А успішного вихованця може виховати тільки успішний педагог.
Ми хочемо, щоб заклад став острівцем людяності й любові, творчості й постійного пошуку, щоб його випускники на все життя засвоїли: якщо хочеш стати щасливим, то дотримуйся золотого правила: розум – у голові; чесність – у серці; здоров’я – у тілі; успіх – у творчості. Це буде заклад тих, хто бажає неможливого, має сміливі плани й надії, сповнений настроєм пізнавального романтизму.
Ми віримо в майбутнє України, упевнено дивимось уперед і бачимо майбуття у світлих тонах.
Ми погоджуємося: нове – це добре забуте старе. Дійсно, у цьому вислові є раціональне зерно. Будуючи заклад нового типу, ми вчимось і на власному минулому, і на чужому сучасному. Прискіпливий аналіз феномена «старого закладу» не означає наміру копіювати освітні моделі історичної давнини. Це неможливо й нераціонально. Для нас цінна сама ідея позашкільної освіти. Сприйняття своєї місії – це не тільки спосіб усвідомити себе в просторі й часі, знайти історико-педагогічне підгрунтя для нинішнього етапу становлення навчальних закладів нового чи добре забутого старого типу, це й здатність прийняти виклик тих завдань, які залишилися невирішеними. Зокрема, замість традиційного Центру дитячої та юнацької творчості створюємо ЦДЮТ з традиціями.
Відмова від авторитарних методів організації позашкільного життя, утвердження партнерства задля спільного успіху дали можливість створити наш ЦДЮТ як відкриту педагогічну систему, яка легко сприймає нові ідеї, продукує освітні ініціативи, відгукується на волевиявлення всіх учасників освітнього процесу
Ми спираємося на батьків, як на головних наших помічників.
Батьки гуртківців не тільки виконують роль безпосередніх замовників освітніх послуг для своїх дітей, а й стають активними учасниками освітнього процессу.
Ми спираємось на низку ідей, які окреслюють контури гуманістичної філософії освіти
Ми маємо все необхідне й достатнє для успішної реалізації
задуманого: ідеї, технології й менеджмент як триєдину складову успіху будь-якої справи; віру в себе, працелюбство й мрію як першооснову для реалізації планів.
Наш Центр дитячої та юнацької творчості – це ми, колектив педагогів, батьків і учнів, які зібралися для того, щоб усі разом і кожен окремо змогли думати, відчувати, діяти з тим, щоб реалізувати девіз: «Щасливі очі дітей – найвища оцінка роботи закладу».
Ми адекватно реагуємо на зміну принципових засад освітнього
менеджменту: перехід від управління людьми до управління процесами.