Зустріч з ДСНС

22 бер. 2024
22 березня 2024 року в Благовіщенському центрі дитячої та юнацької творчості знову відбулася цікава, чергова захоплююча зустріч вихованців закладу з працівниками ДСНС. Працівники державної служби надзвичайних ситуацій Артем Павленко та Валентин Юсипішин познайомили дітей з обладнанням та функціями спеціального аварійно-рятувального автомобіля.

Зустріч з ДСНС.

22  березня 2024 року в Благовіщенському центрі дитячої та юнацької творчості знову  відбулася цікава, чергова захоплююча зустріч вихованців закладу з працівниками ДСНС. Працівники державної служби надзвичайних ситуацій Артем Павленко та Валентин Юсипішин  познайомили дітей з обладнанням та функціями спеціального  аварійно-рятувального автомобіля. Розповіли, що дана техніка  призначена для забезпечення дій рятувальників під час проведення першочергових аварійно-рятувальних робіт, ліквідації наслідків дорожньо-транспортних пригод, заходів щодо пошуку постраждалих та надання їм домедичної  допомоги, організації зв’язку та оповіщення під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій. Познайомили дітей з гідравлічним рятувальним обладнанням, системою стабілізації транспортних засобів, автомобільною радіостанцією, первинними засобами пожежогасіння на основі води та піни, бензопилою, навігатором з вбудованим  відео реєстратором , планшетом з офлайн програмою схем легкових машин для використання під час ДТП, електролебідкою, мобільною освітлювальною установкою, комплектом дискової та шабельної пилок, а також комплектом пневматичних підйомних подушок.

Діти могли не лише побачити обладнання автомобіля , а й спробувати принцип  його роботи. Працівники ДСНС провели  як інформаційно-пізнавальну так і професійно-орієнтаційну роботу з молоддю.