Тиждень безпеки життєдіяльності на тему «Дарма не бійся, але стережися!» (психологічна підтримка та дії у надзвичайних ситуаціях під час воєнного стану)

11 квіт. 2024
11 квітня 2024 року в Благовіщенському ЦДЮТ в рамка тижня безпеки життєдіяльності з вихованцями гуртків була проведена тематична година «Дарма не бійся, але стережися!». Практичним психологом Наталією Дудар проведена навчально-розважальна гра «Провідник безпеки». Під час гри діти дізналися про вибухонебезпечні предмети, де бувають, та про правила поводження у таких випадках. Переглянули та обговорили мультфільм «Суперкоманда проти мін», пригадали дії у надзвичайних ситуаціях які потрібно робити під час воєнного стану.

Тиждень безпеки життєдіяльності на тему «Дарма не бійся, але стережися!»

(психологічна підтримка та дії у надзвичайних ситуаціях під час воєнного стану)

11 квітня 2024 року в Благовіщенському  ЦДЮТ в рамка тижня безпеки життєдіяльності з вихованцями гуртків була проведена тематична година «Дарма не бійся, але стережися!».

Практичним психологом  Наталією Дудар проведена  навчально-розважальна гра «Провідник безпеки». Під час гри діти дізналися про вибухонебезпечні предмети, де бувають, та про правила поводження у таких випадках. Переглянули та обговорили мультфільм «Суперкоманда проти мін», пригадали дії у надзвичайних ситуаціях які потрібно робити під час воєнного стану.