Міський конкурс на кращого лідера учнівського самоврядування «Лідер року – 2024»

17 квіт. 2024
З метою виявлення і підтримки творчої обдарованої молоді, поширення кращого досвіду роботи лідерів учнівського самоврядування, розвитку учнівських ініціатив та процесу самореалізації лідерів учнівського самоврядування закладів загальної середньої освіти Благовіщенської громади, залучення учнів до усвідомленої та систематичної участі у вирішенні важливих питань класу, навчального закладу, громади 17 квітня 2024 року в сесійній залі Благовіщенської міської ради відбувся конкурс на кращого лідера учнівського самоврядування «Лідер року – 2024».

Міський конкурс на кращого лідера учнівського самоврядування «Лідер року – 2024»

В Конкурсі взяли участь 4 учениці закладів загальної середньої освіти громади: Колесник Аліна, учениця 10 УІ класу Благовіщенського академічного ліцею «Лідер», Пічкур Влада, учениця 10 класу Благовіщенського ліцею «Інтелект», Безладня Анна, учениця 10 класу Йосипівського та Безкоровайна Ірина, учениця 10 класу Новоселицького ліцеїв.

В ході заходу конкурсанти взяли участь у чотирьох конкурсах: візитна картка «Фактор успіху», інтелектуальний марафон «Ти – мені, я – тобі», «Лабораторія проектів», «Лідер – практика».

Вітаємо та дякуємо всім організаторам та учасникам заходу. Сподіваємось, що сьогоднішній захід був наповнений творчістю, радістю, добром та цікавинками!  Радісного, світлого та мирного майбутнього!