18 груд. 2015

Конкурс есе «Безпечна Україна. Безпечна Європа. Безпечний світ»

18 грудня 2015 року в Центрі дитячої та юнацької творчості м. Ульяновка проведено І етап відкритого обласного конкурсу есе «Безпечна Україна. Безпечна Європа. Безпечний світ».
16 груд. 2015

Районний Парламент дітей

16 грудня 2015 року в Центрі дитячої та юнацької творчості м. Ульяновка відбулася сесія районного парламенту дітей на тему: «правильний вибір професії – важливий крок у житті». В роботі сесії взяли участь 25 делегатів шкільних парламентів з 16 загальноосвітніх навчальних закладів району.
30 жовт. 2015

Міжнародний українсько-литовський конкурс малюнків «Здай кров заради життя»

30 жовтня 2015 року в Центрі дитячої та юнацької творчості м. Ульяновка проведено районний етап І туру Міжнародного українсько-литовського конкурсу малюнків «Здій кров заради життя» з метою формування активної життєвої позиції серед учнів та учнівської молоді навчальних закладів. Кращі роботи вихованців гуртків ЦДЮТ м. Ульяновка направлені для участі в обласному етапі конкурсу:
28 вер. 2015

До Дня туриста

До Дня туриста був приурочений останній похід осіннього циклу туристсько-спортивних походів для учасників молодшої вікової групи. Під час останнього походу 27 вересня 2015 року було пройдено маршрут по березі Південного Бугу з переправами по порогах на найбільші острови Бузького річкового басейну.
28 вер. 2015

День туризму

Екскурсії та туристичні походи – важливий засіб формування світогляду вихованців гуртків. Подорожі та екскурсії значно розширюють вихованцям гуртків кругозір, дають можливість краще пізнати історію, географію рідного краю, Вітчизни, пробуджують глибоку любов до природи, формують потребу в її збереженні та охороні.
23 вер. 2015

«Наша творчість – В.О. Сухомлинському».

23 вересня 2015 року педагоги та гуртківці Центру дитячої та юнацької творчості м. Ульяновка вшанували талановитого педагога з великої літери – Василя Олександровича Сухомлинського.
2 черв. 2015

Свято, присвячене Міжнародному Дню захисту дітей

02 червня 2015 року в Центрі дитячої та юнацької творчості м. Ульяновка організовано і проведено свято «Дитинство, юність і краса», присвячене Міжнародному Дню захисту дітей. До заходу долучилися учні НВК «Ульяновська гімназія – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1, Ульяновського НВК №2 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад».
23 лют. 2015

Навчання з цивільної оборони

23 лютого 2015 року в Центрі дитячої та юнацької творчості м. Ульяновка керівники гуртків декоративно-прикладного та технічного напрямків провели бесіди з гуртківцями на тему «Дії населення у разі виникнення надзвичайних ситуацій, опрацювали Пам’ятки про правила поводження із виявленими підозрілими вибухонебезпечними предметами