умови проведення міських конкурсів, фестивалів, масових заходів

УМОВИ проведення дистанційного фестивалю-конкурсу юних любителів поетичного слова «В обіймах поезії»

ПОЛОЖЕННЯ дистанційного конкурсу «Початкове технічне моделювання»

УМОВИ проведення районного дистанційного фестивалю «Від родинного мистецтва до майстерності учня»

УМОВИ проведення інтелектуального турніру «Що? Де? Коли?»

УМОВИ проведення інтелектуально-розважальної гри «Я люблю Україну!»

УМОВИ проведення природоохоронної акції "Від слова до дії", присвяченої Дню Землі

Умови

обласного етапу фотовиставки до Дня  Соборності України:

«Україна – це ми!»

1. Загальні положення

Фотовиставка до Дня  Соборності України: «Україна – це ми!» (далі - Фотовиставка) проводиться у форматі онлайн виставки та обміну фотографіями/привітаннями між учасниками Фотовиставки через зручні та доступні соціальні мережі.

2. Мета і завдання Фотовиставки

Фотовиставка проводиться з метою реалізації Концепції національно-патріотичного виховання в системі освіти України, активізації національно-патріотичного виховання учнівської молоді, популяризації вивчення історії, пошуку та розкриття юних талантів, формування в учнівської молоді активної життєвої позиції, готовності брати участь у суспільному і культурному житті України.

Завдання Фотовиставки:

- формування в учнівської молоді почуття національно гідності, патріотизму, причетності до історії та сьогодення України, формування комунікативних навичок, соціалізації;

- виявлення талановитих авторів, активізація і популяризація їх творчості, створення позитивного іміджу громадян-патріотів в засобах масової інформації та в мережі Інтернет;

- підвищення ролі фотомистецтва у освітньому процесі.

3. Учасники

Учасниками Фотовиставки можуть бути окремі учні, вихованці, слухачі, учнівські колективи, гуртки, об’єднання, заклади освіти України, дитячі громадські організацій тощо. За рішенням організаторів учасниками Фотовиставки можуть стати молодіжні громадські організації, студенти, дорослі тощо.

4. Керівництво

Загальне керівництво Фотовиставкою здійснює департамент освіти і науки Кіровоградської обласної державної адміністрації. Безпосередня організація та проведення Фотовиставки покладається на комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді (далі – КЗ «КОЦТКЕУМ»).

5. Умови оформлення робіт

Фотовиставка проводиться в ІІ етапи – обласний та Всеукраїнський. Організаційно-методичне забезпечення проведення Фотовиставки покладена на КЗ«КОЦТКЕУМ».

Матеріали учасників обласного етапу Фотовиставки обов’язково розміщуються на вебсайтах та мережі  Facebook, зокрема з посиланням на сторінку  КЗ «КОЦТКЕУМ».

При висвітлені на вказаних вебсайтах та соціальних сторінках учасники обов’язково мають вказати:

- Назву фотовиставки;

- Автора або назву колективу;

- Повну назву освітнього закладу, громадської організації;

- Привітання до Дня Соборності України іншим учасникам;

- #Україна_це_ми , #УДЦНПВ ;

- За бажанням учасники можуть додати анотацію про історію Дня Соборності України, концепцію роботи та/або власні дослідження.

Фото мають бути якісні та не порушувати авторське право. Конкурсні роботи фотовиставки «Україна – це ми!» 2018-2021 років та інших конкурсів УДЦНПВ за 2018-2021 роки – не приймаються.

До КЗ «КОЦТКЕУМ» подається сканована копія заявки на участь у обласному етапі за встановленим зразком:

на участь у обласному етапі фотовиставки Дня Соборності України

«Україна – це ми!»

від _________________________________________________________

(назва закладу освіти/організації)

ПІБ

авторів

Дата народження

авторів

Заклад освіти, клас, ГО тощо

ПІБ

Електронна адреса учасника

(для обміну фото та привітання між учасниками)

Посилання на розміщений пост в соц.

мережах

Керівник закладу/організації                        ___________    /______________________/

(підпис)                         (ПІБ)

М.П.

Обробка персональних даних здійснюється відповідно до законодавства про захист персональних даних.

Фотографії, анотація (описова частина, що розповідає коротку історію або концепцію роботи у довільній формі), привітання, заявка за встановленим зразком, яка заповнюється без скорочень та абревіатур для обласного етапу надсилається на електронну адресу КЗ «КОЦТКЕУМ»: [email protected] до 22 січня 2022 року.

КЗ «КОЦТКЕУМ» залишає за собою право використовувати зазначені роботи для розміщення на фотовиставках, використовувати у поліграфічній продукції некомерційного характеру, поширення в мережі Інтернет та надсилання фотографій-привітань іншим учасникам.

6. Підведення підсумків

Роботи Фотовиставки будуть представлені на офіційних сторінках КЗ «КОЦТКЕУМ», фотовиставках та інших заходах відповідної тематики, за умови дотримання всіх умов оформлення.

Автори найкращих та найоригінальніших робіт і привітань будуть відзначені дипломами департаменту освіти і науки Кіровоградської облдержадміністрації та КЗ «КОЦТКЕУМ», за рішенням організаторів. Окремі вихованці або колективи можуть бути відзначені додатково.

7. Фінансування

Розробка та підготовка матеріалів на Фотовиставку здійснюється за рахунок учасників, закладів освіти, установ, що надсилають матеріали, та інших джерел, не заборонених чинним законодавством.

Підведення підсумків обласного етапу Фотовиставки здійснюється за рахунок коштів КЗ «КОЦТКЕУМ» та інших джерел фінансування, не заборонених чинним законодавством.