еколого-натуралістичний напрям

Участь вихованців Благовіщенського ЦДЮТ

еколого-натуралістичного напряму в обласних та всеукраїнських конкурсах, акціях

в 2023/2024 навчальному році

Термін

проведення

1

Обласний етап всеукраїнської природоохоронної акції «День юного натураліста»

До 15 вересня

2

Обласний зліт юних екологів Кіровоградщини «EkoFest – 2022»

Жовтень  (заявки)

3

Обласний етап всеукраїнської трудової акції «Парад квітів біля школи»

До 01 жовтня

4

Обласний етап всеукраїнської природоохоронної акції «Птах року 2023 – Мартин звичайний»

До 15.10.2023

Керівники   гуртків

5

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу-огляду внутрішнього озеленення приміщень НЗ «Галерея кімнатних рослин»

До 01.11.2023

6

Обласний етап всеукраїнського конкурсу «Вчимося заповідувати»

До 15.11.2023

7

Фестиваль екологічних ідей

8

Обласний етап заочного Всеукраїнського конкурсу робіт фотоаматорів «Моя країна – Україна»

До 15.12.2023

М. Коцюруба

О. Коцюруба

9

Обласний етап  всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста – 2022»

До 29.01.2024

10

Обласний етап всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Зоологічна галерея»

До 10.03.2024

Керівники гуртків

11

Обласний етап всеукраїнської природоохоронної акції «Годівничка»

До 15.03.2024

12

Обласний конкурс дитячої творчості «Свій голос віддаю на захист природи»

До 25.03.2024

Керівники  гуртків

13

Обласний етап 4-го всеукраїнського конкурсу «Гуманне ставлення до тварин»

До 01.04.2024

Керівники  гуртків

14

День довкілля (Кропивницький)

Згідно заявок

15

Обласний етап Всеукраїнської природо-охоронної акції «День зустрічі птахів»

До 10.04.2023

Гурток «Юний еколог»

Пишнюк Тетяна Леонідівна

З юних років важливо закріпити у свідомості кожної дитини, що людина – частина природи, тому від стану природи залежить життя людства.

Гурток «Юний еколог» розташований в Новоселицькій загальноосвітній школі I-III ст. Почав працювати в 2006 році, метою якого було і є формувати високодуховну еліту суспільства, яка  будує своє життя на основі гуманістичних духовних цінностей.

Основним завданням роботи є: виховання любові до природи і її збереження.

Двері екологічного гуртка відкриті для всіх, тут кожен знайде собі справу до душі і зможе не тільки цікаво провести свій вільний час, а й отримати додаткові знання.

Гурток «Еколог»

Бойчук Олеся Вікторівна

Метою гуртка є розширення, систематизація і поглдиблення знань про природу рідного краю, перспективи використання місцевизх ресурсів, розкриття закономірностей природних процесів і явищ, що відбуваються в регіоні; засвоєння основ екологічних знань, перетворення теоретичних знань у стійкі переконання, формування активної життєвої позиції та морально-етичних правил поведінки в природному і соціальному оточенні.

Завдання гуртка:

- набуття досвіду навчально-пізнавальної природничої діяльності;

- розвиток дослідницьких умінь, спостережливості за явищами природи; виховання любові до рідної природи на основі пізнання її цінностей;

- формування екологічно активної позиції, прагненні діяти для збереження довкілля і досягнення цілей сталого розвитку суспільства;

- формування практичних умінь, поліпшення стану природного спередовища своєї місцевості, оздоровлення довкілля, навичок екологічно-доцільної поведінки.

Екологічний гурток «Росинка»

Левендюк Ельвіра Олегівна