3 січ. 2024

Цікавий мішечок

03 січня 2024 року в гуртку «Сувенір» (керівник Тамара Дорош) пройшла пізнавально-розважальна година, в ході якої вихованці ознайомилися з новорічно-різдвяними обрядами нашого народу. Із задоволенням діти відгадували загадки на новорічну тематику. У мішечку на дітей чекали призи. За кожну правильну відповідь вихованці гуртка тягнули з цікавого мішечка солодощі.
1 січ. 2024

Розважальне заняття «Парад талантів»

01 січня 2024 року в гуртку «Чудо палітра», керівник Олена Лагута, було проведено розважальне заняття «Парад талантів», на якому діти мали можливість продемонструвати свої здібності та презентувати свої таланти. Діти грали на музичних інструментах, декламували вірші, створювали малюнки у своєму власному стилі, а також демонстрували свої вокальні здібності.
29 груд. 2023

Здобутки наших вихованців

Благовіщенський центр дитячої та юнацької творчості Благовіщенської міської ради охоплює навчанням 665 дітей, які розвивають свої здібності, таланти й готуються до майбутньої професії, займаються улюбленою справою в колі однодумців. Гуртки Благовіщенського ЦДЮТ працюють на базі закладу та закладів загальної середньої освіти громади: Благовіщенського академічного ліцею «Лідер», Благовіщенського ліцею «Інтелект», Великотроянівського ліцею, Вільхівського ліцею імені Леоніда Васильовича Куценка, Новоселицького ліцею, Лозуватського ліцею та Розношенської гімназії. Закінчується 2023 календарний рік і хочеться підвести підсумки роботи закладу та накреслити плани на новий 2024 рік. За підсумками роботи 2023 календарного року є вагомі здобутки.
26 груд. 2023

Виставка робіт вихованців гуртків Благовіщенського ЦДЮТ «Творчість поєднує серця»

З метою розвитку творчих здібностей вихованців гуртків і формування стійкого інтересу до пошукової творчої діяльності та як підсумок роботи гуртківців художньо-естетичного напряму декоративно-прикладного профілю та науково-технічного напряму за І півріччя 2023/2024 навчального року з 18 по 26 грудня 2023 року в закладі було проведено дану виставку.
11 груд. 2023

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

З 25 листопада по 10 грудня 2023 року в Благовіщенському ЦДЮТ в рамках відзначення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» практичним психологом Наталією Дудар проведено з вихованцями гуртків майстер-клас «Павутинка дружби» - виготовлення долоньок з морилками. У результаті отримали «Павутинку», яка символізує дружні стосунки між однолітками.
6 груд. 2023

До Дня Збройних Сил України

06 грудня 2023 року в гуртку «Патріот» Благовіщенського ЦДЮТ керівником гуртка Василем Кравцем було проведено міні-лінійку пам’яті «Герої не вмирають». Біля фото загиблих воїнів керівник гуртка розповів про подвиг, який здійснили українські воїни, їх життєвий та військовий шлях. Потім учні разом із керівником гуртка відвідали кладовище, де поховані герої і хвилиною мовчання вшанували героїв.
6 груд. 2023

День Святого Миколая та День Збройних Сил України

06 грудня 2023 року в Благовіщенському ЦДЮТ відзначили День Святого Миколая за новоюліанським календарем та День Збройних Сил України. Вихованці гуртків висловили свої прохання до Святого Миколая здійсни їх дитячі мрії та подяку нашим славним ЗСУ за їх мужність та відвагу; за захист нашої рідної землі та щасливе майбутнє українських дітей.
30 лист. 2023

Свято Калити

30 листопада 2023 року в Благовіщенському ЦДЮТ відбувся захід «Свято Калити. Традиції та обряди Андріївських вечорниць». В українській традиції день цей належить до передріздвяного кола свят. Християнська традиція свята Калити збереглася у звичаях та обрядах українського народу. Учасники заходу прийняли участь у забавах та традиційному андріївському ворожінні. Присутні на святі весело заїжджали на коцюбі та намагалися вхопити калиту зубами та надкусити її. З веселим настроєм дітвори та смачною калитою розпочався цикл різдвяно-новорічних свят в Благовіщенському ЦДЮТ.
23 лист. 2023

Творчий конкурс юних умільців «Світ моїх захоплень» для вихованців гуртків

23 листопада 2023 року в Благовщенському ЦДЮТ для вихованців гуртків молодшої вікової групи проведено конкурс юних умільців «Світ моїх захоплень». Займатися творчістю завжди цікаво. Процес, у якому створюється своїми руками щось гарне чи корисне, поглинає всю увагу, налаштовує на позитив. Не завжди для хобі потрібні рідкісні елементи.
23 лист. 2023

Міський творчий конкурс юних умільців «Світ моїх захоплень» для учнів 4-х класів ЗЗСО громади

23 листопада 2023 року з метою розвитку творчих здібностей, виявлення обдарованих дітей, створення умов для їх творчої самореалізації, в Благовіщенському ЦДЮТ відбувся дистанційний конкурс юних умільців «Світ моїх захоплень» на тему «Мій казковий герой» для учнів 4-х класів закладів загальної середньої освіти Благовіщенської міської територіальної громади. До участі у конкурсі долучилися учні 4 класів Благовіщенського академічного ліцею «Лідер», Благовіщенського ліцею «Інтелект», Вільхівського, Великотроянівського, Новоселицького, Сабатинівського, Лозуватського , Шамраївського ліцеїв, Богданівської філії Благовіщенського академічного ліцею «Лідер» та Данилово-Балківської, Кам`янобрідської, Кам` янокриничанської, Розношенської, Синьківської гімназій.