23 лист. 2023

День цивільного захисту

Відповідно до плану роботи з охорони праці на 2023/2024 навчальний рік в Благовіщенському ЦДЮТ 23 листопада 2023 року проведено День цивільного захисту і комплексного об’єктового тренування з пожежної безпеки. В ході заходу проведені відпрацювання дій учасників освітнього процесу відповідно до варіантів можливої обстановки на території закладу у разі виникнення надзвичайних ситуацій техногенного військового характеру.
22 лист. 2023

Міська інтелектуально-розважальна гра «Я люблю Україну!»

22 листопада 2023 року в Благовіщенському ЦДЮТ з метою виховання в учнівської молоді патріотизму, любові до України, формування позитивного ставлення до ігор інтелектуального формату, розвитку життєвих компетентностей відбулася міжшкільна інтелектуально-розважальна гра «Я люблю Україну!» між збірними командами Грушківського ліцею Благовіщенської міської ради «Непереможні», Йосипівського ліцею Благовіщенської міської ради «Соняшник» та Новоселицького ліцею Благовіщенської міської ради «Незламні».
17 лист. 2023

Тиждень толерантності

З 13 по 17 листопада 2023 року в Благовіщенському ЦДЮТ в рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності відбувся тиждень толерантності «Толерантність серед нас». Впродовж тижня з вихованцями гуртків практичним психологом закладу Наталією Дудар проведено вправи та ігри, які навчають толерантності: хвилинка позитиву «Комплімент кожному»; ігри «так чи не так», «Якщо ти людина, то повинен…»; виготовлення аплікації «Емблема толерантності». Проведені заняття допомогли вихованцям гуртків зрозуміти, що значить бути толерантним, сприяли формуванню толерантного ставлення до людей та сприймати їх такими, якими вони є.
17 лист. 2023

Міські навчально-тренувальні змагання військово-патріотичної гри «Джура»

17 вересня 2023 року Благовіщенським центром дитячої та юнацької творчості організовано та проведено навчально-тренувальні змагання дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура» для учнів закладів загальної середньої освіти Благовіщенської міської територіальної громади. В заході прийняли участь учні Благовіщенського академічного ліцею «Лідер», Благовіщенського ліцею «Інтелект», Вільхівського ліцею імені Л.В. Куценка, Великотроянівського ліцею, Грушківського ліцею, Новоселицького ліцею, Лозуватського ліцею, Сабатинівського ліцею імені Т.Г. Гавриша та Шамраївського ліцею.
9 лист. 2023

Заходи до Всесвітнього Дня доброти

09 листопада 2023 року в Благовіщенському ЦДЮТ в рамках проведення заходів до Дня доброти з вихованцями гуртків практичним психологом закладу Наталією Дудар було проведено тематичні заняття: інтерактивна гра «Вчимося доброті», перегляд мультфільму «Прос то так», дидактична гра «Добро, зло». Цей день допоміг зрозуміти кожному, що віддаючи хороше і добре, отримуєш набагато більше.
26 жовт. 2023

Творча палітра

26 жовтня 2023 року в Благовіщенському центрі дитячої та юнацької творчості відбувся творчий пізнавально-розважальний захід присвячений Дню художника «Весела палітра» метою якого є пробудження інтересу, емоційного відгуку до образотворчого мистецтва; закріплення знань дітей про засоби виразності в образотворчому мистецтві; закріплення навичок самостійної художньої діяльності; розвиток почуття кольору, спостережливості, уміння порівнювати, уміння висловлювати особисту думку; розвиток інтелектуально-творчих здібностей дітей; виховання позитивних взаємовідносин між дітьми, почуття дружби та відповідальності.
18 жовт. 2023

Довгоочікувана сесія відбулася

18 жовтня 2023 року в Благовіщенському центрі дитячої та юнацької творчості Благовіщенської міської ради відбулося I засідання XVIII скликання сесії Парламенту дітей Благовіщенської міської територіальної громади «Добро починається з нас». На сесію прибули представники шкільних парламентів з 14 закладів загальної середньої освіти нашої громади: Благовіщенського академічного ліцею «Лідер», Благовіщенського ліцею «Інтелект», Вільхівського ліцею імені Леоніда Куценка, Грушківського ліцею, Данилово-Балківської гімназії, Кам’янокриничанської гімназії, Кам’янобрідської гімназії, Лозуватського ліцею, Новоселицького ліцею, Розношенської гімназії, Сабатинівського ліцею, Синьківської гімназії, Шамраївського ліцею, Луполівської філії Благовіщенського ліцею «Інтелект».
18 жовт. 2023

Всесвітній день цукерок

Це свято солодких задоволень поєднує всіх, хто не проти поласувати цукеркою до кави чи чаю. 18 жовтня 2023 року в Благовіщенському ЦДЮТ проведено акцію «Мішечок гарного настрою». Цукерки з різними побажаннями не тільки порадували, але і подарували приємні спогади і позитивні емоції всім учасникам освітнього процесу.
13 жовт. 2023

Тиждень психічного здоров’я

З 10 по 13 жовтня 2023 року проходив тиждень психічного здоров’я. З метою підвищення рівня обізнаності щодо проблем психічного здоров’я проведено «психологічні хвилинки», що допомагають емоційно налаштуватися на плідну роботу, сприяють атмосфері емоційного відновлення та психоемоційного комфорту.
12 жовт. 2023

Виготовлення аплікації «Метелик»

12 жовтня 20232 року в гуртку «природа і фантазія» (керівник Любов Княгніцька) було проведено відкрите заняття «Виготовлення аплікації «Метелик». На занятті вихованці гуртка навчилися працювати із сухим природним матеріалом і виготовили гарних метеликів, які є прикрасою для інтер’єрів та подарунком для близьких.