23 черв. 2023

Конкурс дитячих відеороликів «Чарівність і краса в об’єктиві!»

Керівники фотогуртка «Кадр» (Ольга Коцюруба) та відеостудії «Крок» (Микола Коцюруба) 23 червня разом з своїми вихованцями презентували відеороботи, як звіт здійсненого велоекскурсу в природу «Чарівність та краса в об’єктиві!» в ландшафтний заказник місцевого значення Скалка. Переможці конкурсу нагороджені Грамотами Благовіщенського центру дитячої та юнацької творчості Благовіщенської міської ради.
22 черв. 2023

Майстер-клас «Виготовлення виробів в техніці декупаж»

Учениця Мелітопольської школи Катерина Землянська, яка тимчасово проживає в нашому містечку, вирішила провести для вихованців центру творчості майстер-клас «Виготовлення виробів в техніці деку паж». Основним завданням, яке поставила перед собою Катя: познайомити своїх ровесників та молодших діток з основними прийомами виготовлення декупажу, його історією та викликати інтерес до сучасних видів декоративно-прикладної творчості. Діти оздобили паперові тарілочки різними малюнками. Паперовий виріб,оздоблений власноруч – гарна ідея для інтер’єру приміщення.
21 черв. 2023

Майстер-клас з латино-американських танців

Протягом багатьох років спортивно-бальні танці були однією з найбільш популярних форм дозвілля людей у всьому світі. Останнім часом спостерігається прояв інтересу дітей до спортивних танців, які сприяють покращенню здоров’я, відновленню працездатності, реабілітації. Танець в освітньому процесі – один з шляхів гуманізації сучасної освіти. Керівник хореографічного гуртка «ІндіГо» Ольга Горбань для вихованців Благовщенського ЦДЮТ та для внутрішньо переміщених дітей провела майстер-клас з латино-американських танців та флешмоб «Танцюють всі».
17 черв. 2023

Весела Риболовля

17 червня суботнім ранком на нашому ставку (в парковій зоні ), вихованці технічних гуртків: відеостудії «Крок» (керівник Микола Коцюруба), фотогуртка «Кадр» (керівник Ольга Коцюруба), «Судномодельного» гуртка (керівник Валерій Марталога) організували цікаву, захоплюючу риболовлю. Діти азартно змагалися в прикормлюванні риби риболовною ракетою, в правильному закидуванні вудок на далеку відстань. Було весело та цікаво. Батькам, які були присутні все дуже сподобалось. Закінчилась риболовля-відпочинок солодким пікніком. Всі були задоволенні, і хочуть ще зробити таку риболовлю.
16 черв. 2023

Природа наш дім

Майбутнє нашої планети залежить не тільки від нас теперішніх, а й від наших дітей. Закладаючи у свідомість дітей принципи турботи про довкілля, ми закладаємо любов про природу, людей, тварин. Навчити дитину усвідомлено ставитися до екології набагато легше, ніж перевчити дорослу людину. Але не варто перетворювати питання турботи про екологію на теоретичну лекцію. Саме тому з вихованцями гуртка "Мереживо творчості" Благовіщенського ЦДЮТ (керівник Юлія Золотоверх) був проведений екологічний захід на тему "Природа наш дім", який включав теоретичну й практичну частини. А найбільший внесок в екологію який ми можемо внести - це правильно виховати наших дітей!
15 черв. 2023

Рокетомоделювання

З метою розвитку у дітей творчих технічних компетентентностей, на заняттях гуртка «Ракетомодельний» (керівник гуртка Валерій Марталога) вихованці створили моделі ракет та здійснили їх застосування на практиці. Результатом задоволені, проте з вуст юних винахідників прозвучали нові раціоналізаторські ідеї, щодо вдосконалення моделей.
14 черв. 2023

Запуски радіокерованого катера

Вихованці гуртка «Судомодельний» (керівник гуртка Валерій Марталога) 14 червня 2023 року на чарівному березі Синиці, що на території міського парку, провели запуски радіокерованого катера. Після закінчення навчального шкільного року, коли прийшли довгоочікувані літні канікули, діти можуть відпочивати, займаючись улюбленою справою.

Велоекскурс

Вихованці відеостудії "Крок" (керівник Микола Коцюруба) та фотогуртка "Кадр" (керівник Ольга Коцюруба). Велоекскурс у природу "Чарівність і краса в об'єктиві". Благовіщенський ландшафтний заказник Скалки.

Літературна подорож

Співпраця керівників гуртків Благовіщенського ЦДЮТ з Благовіщенською бібліотекою для дітей розширює дитячий кругозір, сприяє їх інтелектуальному та творчому розвитку, виховує любов до української мови, знайомить з багатством та різножанровістю української літератури. 13 червня 2023 року бібліотекарі Вікторія Бершадська та Марина Кулик провели з вихованцями хореографічного гуртка «Веселка» (керівник Едуард Новіцький ) літературну гру-подорож «Книги читай-світ відкривай!», вікторину «У казки на гостинах», конкурс малюнків та рухливі ігри.
13 черв. 2023

Дбаємо про психоемоційний стан вихованців

Волонтером ПСП Кіровоградської обласної організації товариства Червоного Хреста України Сєвдою Шафар з вихованцями гуртків Благовіщенського ЦДЮТ 12 та 13 червня 2023 року проведено рекреаційні заняття психоемоційної підтримки з елементами творчості. Свої творчі здібності діти проявили при виготовленні об’ємної аплікації в техніці паперопластики. Яскравому кучерявому дереву весело усміхалось, привітне, тепле сонечко! А віночок з паперових метеликів, виготовлений власноруч, прикрасив голівки маленьких майстринь. Спільна творча праця – один з захисних чинників, який допомагає дітям розвинути свою життєздатність в складних умовах сьогодення.