6 жовт. 2023

Всесвітній день посмішки

В першу п’ятницю жовтня відзначається Всесвітній день посмішки. У цей день потрібно радіти, посміхатись і просто насолоджуватись життям! В Благовіщенському ЦДЮТ 6-го жовтня відбулося найпозитивніше осіннє свято День ПОСМІШОК (смайлика). Практичним психологом Наталею Дудар з вихованцями гуртків проведено пізнавально-розважальний захід «Подаруй посмішку другу».
4 жовт. 2023

Дякуємо захисникам!

04 жовтня 2023 року, з нагоди Дня захисника та захисниць України , Дня українського козацтва в Благовіщенському ЦДЮТ, на території міського парку практичним психологом закладу Наталією Дудар спільно з керівниками гуртків «Чудо палітра» Оленою Лагутою, «Рукоділля» Тетяною Томаченко з вихованцями гуртків проведено ігрові конкурси: «Потяг», «Нагодуй коня», «Козацька естафета», «Історична вікторина».
29 вер. 2023

Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу

В рамках проведення тематичних тижнів в Благовіщенському ЦДЮТ проведено ряд занять на розвиток ключових компетентностей. З 25 по 29 вересня 2023 року пройшов тиждень «STOP булінг!». Впродовж тижня практичним психологом Наталією Дудар з вихованцями гуртків проведені просвітницькі заходи: заняття з елементами тренінгу «Стоп булінг», «Вчимося бути дружніми», вправа «Приятель чи кривдник», гра «Це про мене», які навчили дітей розпізнавати друзів та хуліганів, та запобігати ситуаціям булінгу.
27 вер. 2023

Відкриті змагання з велосипедного спорту «Фігурне водіння велосипеда»

27 вересня 2023 року в Благовіщенському центрі дитячої та юнацької творчості з нагоди Всесвітнього дня туризму відбулися відкриті змагання з велосипедного туризму «Фігурне водіння велосипеда» між учнями 7 класів закладів загальної середньої освіти Благовіщенської міської територіальної громади. На сьогоднішній день велоспорт – одна з популярних форм рухомої активності, яка зміцнює організм, приносить емоційне піднесення.
22 вер. 2023

Зустріч вихованців гуртків з працівниками ДСНС

22 вересня 2023 року в Благовіщенському центрі дитячої та юнацької творчості відбулася цікава, захоплююча зустріч вихованців закладу з працівниками ДСНС. Працівники державної служби надзвичайних ситуацій Артем Павленко та Ігор Стадніцький познайомили дітей з обладнанням та функціями спеціального аварійно-рятувального автомобіля. Розповіли, що дана техніка призначена для забезпечення дій рятувальників під час проведення першочергових аварійно-рятувальних робіт, ліквідації наслідків дорожньо-транспортних пригод,
22 вер. 2023

Дні Позашкілля «Під вітрилами творчості»

З 20 по 22 вересня 2023 року в Благовіщенському центрі дитячої та юнацької творчості відбулись Дні Позашкілля «Під вітрилами творчості». Значна частина дітей нашого містечка та навколишніх сіл розвивають свої здібності та таланти й готуються до майбутньої професії в нашому центрі. Позашкілля − це завжди цікаво, захопливо, емоційно й корисно. На позашкільні заняття діти біжать переважно не тому, що треба, а тому, що цього просить серце і душа. Саме позашкілля у творчості та натхненні навчає й формує українську юнь.
15 вер. 2023

Тиждень знань безпеки життєдіяльності на тему «Правила дорожнього руху корисні для кожного» (безпека дорожнього руху в умовах воєнного стану)

З метою попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму в Благовіщенському центрі дитячої та юнацької творчості в рамках тижня «Правила дорожнього руху корисні для кожного» з 11 по 15 вересня 2023 року керівники гуртків провели ряд заходів, а саме:
28 черв. 2023

День Конституції України

28 червня 2023 року з нагоди відзначення Дня Конституції України, з метою підвищення рівня громадянської свідомості дітей та учнівської молоді в Благовіщенському центрі дитячої та юнацької творчості було проведено ряд інформаційно-просвітницьких патріотичних заходів: виставка малюнків «Моя квітуча Україна», гра-вікторина «В моєму серці Україна», челендж для юних фотоаматорів «Конституція України гарантує!», вікторина «Чи багато ви знаєте про Конституцію України?». А самі наші найменші, вихованці школи раннього розвитку дитини «Розумашка», виготовили символічну патріотичну листівку «Моя сім’я – моя Україна».
26 черв. 2023

Майстер-клас «Розкладання намету»

На сьогоднішній день гостро стоїть проблема збереження здоров’я учнівської молоді, формування здорового способу життя підростаючого покоління, виховання любові до рідного краю, до історичних та культурних пам’яток. Туризм є найважливішою складовою здорового способу життя і виконує насамперед рекреативну функцію, беручи участь у туристичних заходах, учні відновлюють свої сили, зміцнюють своє фізичне, духовне та психологічне здоров’я, знайомляться з визначними місцями, флорою та фауною різних місцевостей.
25 черв. 2023

Одноденний туристичний похід

Походи дають учням можливість краще засвоїти програмний матеріал з географії та історії, підвищують інтерес до неї, збагачують знання, прищеплюють уміння дослідницької роботи, розвивають мислення, ініціативу. Походи і екскурсії по рідному краю мають не тільки велике краєзнавче значення, але є однією з форм національно-патріотичного виховання, спрямовану на почуття гордості за свою малу батьківщину, її красу та багатство. Вихованці гуртка «Туристсько-краєзнавчий» на заняттях вивчають геологічну будову гірських порід, геологоморфологічних процесів рідного краю, зв’язку між геологічним середовищем і господарством. А також відпрацювують вміння та навички похідного життя (розбити намет, розпалити багаття, приготувати їжу), перевірити фізичне загартування. У завдання походу входить також і активний відпочинок.