Інтелектуальний турнір «Що? Де? Коли?»

28 лют. 2017
28 лютого 2017 року в Благовіщенському районному центрі дитячої та юнацької творчості з метою розвитку пізнавальних, творчих здібностей учнів відбувся інтелектуальний турнір з предметів природничого циклу «Що? Де? Коли?».

Інтелектуальний турнір «Що? Де? Коли?»

Збірні команди Благовіщенського НВК №1 «Гімназія – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад «Сонечко» «Фортуна» та Благовіщенського НВК №2 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад «Дивоцвіт» «Агенти НВК» показали ерудицію та високий рівень володіння знаннями. З рахунком 360:150 перемогу здобула команда «Фортуна».

Команди відзначені медалями та грамотами.