ХХІІ Всеукраїнський фестиваль дитячої та юнацької творчості, присвячений Всесвітньому Дню Землі

10 бер. 2017
З метою формування у дітей родинних цінностей на основі вивчення традицій українського народу та сучасних сімейних традицій в рамках ХХІІ Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості, присвяченого всесвітньому Дню Землі 10.03.2017 року в Благовіщенському РЦДЮТ проведено виставку-конкурс робіт вихованців гуртків декоративно-прикладного напряму в номінації «Техніки українського народного мистецтва» на тему «Традиції української родини – гарний спадок для дитини».

ХХІІ Всеукраїнський фестиваль дитячої та юнацької творчості,

присвячений Всесвітньому Дню Землі

На конкурс свої роботи представили:

- «Символ моєї родини», робота вихованки Кирилюк О., гурток «Рукавичка» (керівник Томаченко Т.Б.);

- «Декоративна таріль «Символ роду», робота вихованки Химчак Ю., гурток «Сувенір» (керівник Дорош Т.Г.);

- «Великодній сувенір», робота вихованки Гусятинської В., гурток «Художня кераміка» (керівник Лагута О.В.);

- «Вийшли дівоньки у сад свої мрії розказати», робота вихованки Бабій С., гурток «Дивосвіт» (керівник Ніколайчук С.В.).