Районний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Знай і люби свій край»

17 бер. 2017
З метою популяризації досягнень дитячих колективів художньо-естетичного напряму, підтримки та розвитку декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва, сприяння реалізації творчих задумів учнівської молоді, пробудження в неї поваги до національної культурної спадщини в Благовіщенському РЦДЮТ 17 березня 2017 року проведено районний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».

Районний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу «Знай і люби свій край»

З метою популяризації досягнень дитячих колективів художньо-естетичного напряму, підтримки та розвитку декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва, сприяння реалізації творчих задумів учнівської молоді, пробудження в неї поваги  до національної культурної спадщини в  Благовіщенському РЦДЮТ 17 березня 2017 року проведено районний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».

На Конкурс свої роботи представили у розділі «Декоративно-ужиткове мистецтво»:

- номінація «Художня вишивка», картина «Моя вишивана Україна» –  Майданюк Мілана, Паламарчук Ольга, керівник гуртка «Вишивання» Борисенкова Т.В.;

-  номінація «Вироби з природних матеріалів», аплікація «Червона маки – символ перемоги» – Лісова Юлія, керівник гуртка «Природа і фантазія» Княгніцька Л.М.;

- номінація «Декоративний розпис», «Декоративна тарілка «Жар-птиця» – Адаменкова Анастасія, керівник гуртка «Сувенір» Дорош Т.Г.;

- номінація «Народна лялька», «Лялька-мотанка Катерина» – Сиволап Каріна, керівник гуртка «Рукавичка» Томаченко Т.Б.;

- номінація «Художнє плетіння». «Філейна серветка «Святий віночок» – Загородня Каріна, керівник гуртка «Мереживо» Золотоверх Ю.І.;

- номінація «Інші техніки виконання», «Картина «Герб Благовіщенського району в калиновому віночку» – Косарчук Аліна, керівник гуртка «Художня кераміка» Лагута О.В.;

- номінація «Інші техніки виконання», «Картина «Шумлять, співають ниви, луки…» – Соколова Даша, керівник гуртка «Дивосвіт» Ніколайчук С.В.

За рішенням журі Конкурсу кращі роботи вихованців гуртків направлені для участі в ІІ (обланом) етапі Конкурсу.