Міська інтелектуально-розважальна гра «Я люблю Україну!»

22 лист. 2023
22 листопада 2023 року в Благовіщенському ЦДЮТ з метою виховання в учнівської молоді патріотизму, любові до України, формування позитивного ставлення до ігор інтелектуального формату, розвитку життєвих компетентностей відбулася міжшкільна інтелектуально-розважальна гра «Я люблю Україну!» між збірними командами Грушківського ліцею Благовіщенської міської ради «Непереможні», Йосипівського ліцею Благовіщенської міської ради «Соняшник» та Новоселицького ліцею Благовіщенської міської ради «Незламні».

Міська інтелектуально-розважальна гра «Я люблю Україну!»

22 листопада 2023 року в Благовіщенському ЦДЮТ з метою виховання в учнівської молоді патріотизму, любові до України, формування  позитивного ставлення до ігор інтелектуального формату, розвитку життєвих компетентностей відбулася міжшкільна інтелектуально-розважальна гра «Я люблю Україну!» між збірними командами Грушківського ліцею Благовіщенської міської ради «Непереможні», Йосипівського ліцею Благовіщенської міської ради «Соняшник» та Новоселицького ліцею Благовіщенської міської ради «Незламні».

Відповідно до протоколів журі Гри команда «Соняшник» Йосипівського ліцею набрала 49 балів, команда «Непереможні» Грушківського ліцею набрала 46 балів, команда «Незламні» Новоселицького ліцею набрала 41 бал.

Вітаємо переможців!