Конкурс-залік «Рятівник»

9 лют. 2024
09 лютого 2024 року Благовіщенським центром дитячої та юнацької творчості Благовіщенської міської ради на базі Благовіщенського ліцею «Інтелект» відповідно до плану роботи відділу освіти та молоді Благовіщенської міської ради та плану заходів Центру національно-патріотичного виховання «Патріот» на 2024 рік було організовано та проведено міський конкурс-залік «Рятівник» в рамках дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). В заході прийняли участь команди Благовіщенського академічного ліцею «Інтелект», Вільхівського ліцею імені Леоніда Васильовича Куценка, Грушківського, Великотроянівського та Йосипівського ліцеїв. Проведений захід був спрямований на поповнення знань та вмінь учнів з надання першої домедичної допомоги в тому числі в зоні обстрілу, перевірки рівня знань з надання першої домедичної допомоги методом тестування та заліку з надання практичної допомоги потерпілому.

Конкурс-залік «Рятівник»

09 лютого 2024 року  Благовіщенським центром дитячої та юнацької творчості Благовіщенської міської ради на базі Благовіщенського ліцею «Інтелект» відповідно до плану роботи відділу освіти та молоді Благовіщенської міської ради та плану заходів Центру національно-патріотичного виховання «Патріот»  на 2024 рік було організовано та проведено міський  конкурс-залік «Рятівник» в рамках дитячо-юнацької військово-патріотичної гри  «Сокіл» («Джура»). В заході прийняли  участь команди  Благовіщенського академічного ліцею «Інтелект», Вільхівського ліцею імені Леоніда Васильовича Куценка,  Грушківського, Великотроянівського та Йосипівського ліцеїв. Проведений захід був спрямований  на поповнення  знань та вмінь учнів  з надання першої  домедичної  допомоги в тому числі в зоні обстрілу, перевірки рівня знань  з надання першої  домедичної  допомоги методом тестування та заліку з надання практичної допомоги потерпілому.

Виконуюча обов’язки директора Благовіщенського ЦДЮТ Людмила Смілянець привітала учасників заходу та познайомила з метою його проведення.

Завідувач центром  національно-патріотичного виховання «Патріот», капітан ЗСУ у відставці  Сергій Король провів нараду з ройовими команд  та ознайомив всіх учасників з завданнями конкурсу-заліку.

Інформаційно-навчальне заняття з дітьми   провели  спеціалісти з медичної справи: молодший сержант ЗСУ,  старший бойовий медик  Наталія Броваренко та боєць-рятувальник, який пройшов навчання за програмою MARCH   Валентин Шевчук.

Вагомий  внесок у забезпеченні  заходу медичними матеріалами   надали працівники  Товариства Червоного Хреста України під керівництвом Валентини  Сьоміної.

Отримані знання та вміння  з надання першої  домедичної  допомоги – це той важливий життєвий досвід, який потрібний кожній людині, як в повсякденному житті, так і в складний час військового стану.

По закінченню заходу кожна команда отримала Протокол результатів з складання теоретичних тестів та відмітку про складання практичного заліку.