Літнє таборування

18 черв. 2024
З метою пропаганди здорового способу життя та козацьких традицій, сприяння підготовки дітей до участі у дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі «Сокіл»(«Джура») для вихованців Благовіщенського центру дитячої та юнацької творчості та молоді громади 18 червня 2024 року в закладі відбулося літнє таборування. У програмі заходу діти отримали теоретичні знання та практичні навички розкладання та складання намету; познайомились з особливостями правил створення наметового містечка та спортивного орієнтування на місцевості за допомогою компаса; здійснювали переправу на мотузках. Діти із захватом стріляли з лука, адже для того, щоб досягти успіху в стрільбі необхідно мати терпіння, величезну концентрацію і високе почуття самоконтролю. Продовжився захід веселими випробуваннями на спритність, влучність, швидкість, концентрацію уваги та винахідливість у конкурсах «Тунель», «Забави кашоварів», «Стрибки в мішках» та «Приготування кулеші». Учасники заходу отримали корисні знання для подальшого розвитку у великій родині гри «Джура».

Літнє таборування

З метою  пропаганди здорового способу життя та козацьких традицій,  сприяння підготовки дітей до участі у дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі «Сокіл»(«Джура») для вихованців Благовіщенського центру дитячої та юнацької творчості та молоді громади   18 червня 2024 року в закладі  відбулося літнє таборування. У програмі заходу діти отримали теоретичні знання та практичні навички розкладання та складання намету; познайомились з особливостями правил створення наметового містечка та спортивного орієнтування на місцевості за допомогою  компаса; здійснювали переправу на мотузках. Діти із захватом стріляли з лука, адже для  того, щоб досягти успіху в стрільбі   необхідно мати терпіння, величезну концентрацію  і високе почуття самоконтролю.

Продовжився захід веселими випробуваннями на спритність, влучність, швидкість, концентрацію уваги  та винахідливість у конкурсах «Тунель», «Забави кашоварів», «Стрибки в мішках» та «Приготування кулеші». Учасники заходу отримали корисні знання для подальшого розвитку у великій родині гри «Джура».