Мандри у казковий дивосвіт

20 черв. 2024
Цікавий світ казок захоплює як маленьких, так і дорослих своїми неймовірними пригодами. Сьогоднішній день казки та мультфільмів заглибив усіх вихованців Благовіщенського ЦДЮТ в країну українських, світових та народних казок. Діти із захопленням відвідали дитячу бібліотеку де показали свою обізнаність у таємничому та чарівному світі казок. Наступним етапом казкової тематики стало відгадування мультфільмів за піснею та стоп-кадром. Підсумком заходу було малювання улюблених казкових героїв.

Мандри у казковий дивосвіт