29 груд. 2022

Новорічна казка

29 грудня 2022 року в Благовіщенському ЦДЮТ відбувся новорічний захід «Новорічна казка». В дитячій уяві Новий рік – це ніби чарівник, який приносить кожній людині нові надії, сподівання на краще, віру в те, що прийдешній рік буде кращим, ніж той, що минає. Наші діти, як і весь український народ у новорічну ніч загадують бажання, яке є спільним для нас усіх. Нехай 2023 рік стане роком нашої Перемоги та Миру! Слава Україні! Героям слава!
28 груд. 2022

Міська благодійна акція "Добро на Різдво"

28 грудня 2022 року Благовіщенський центр дитячої та юнацької творчості приєднався до міської благодійної акції «Добро на Різдво!» Наші вихованці та працівники закладу виготовили сувенірні вироби , які придбали вдячні покупці в подарунок своїм рідним до різдвяних свят! Це незвичайна покупка – це наш спільний внесок у нашу Перемогу. Всі кошти від продажу будуть використані для підтримки ЗСУ.
23 груд. 2022

Новорічна виставка робіт вихованців гуртків Благовіщенського ЦДЮТ «Скарбниця дитячих талантів»

З 19 по 23 грудня 2022 року в Благовіщенському ЦДЮТ проведено виставку «Скарбниця дитячих талантів». Вихованці гуртків «Природа і фантазія», «Рукоділля», «Чудо палітра», «Веселка», «Мереживо творчості», «Рукоділля», «Ракетомодельний», «Судномодельний», відеостудії «Крок», фотогуртка «Кадр», «Дизайн інтер’єра та декору» представили свої роботи для участі у виставці. Більшість робіт вихованців гуртків виконані у нових сучасних техніках та використані сучасні матеріали, всі роботи відзначилися оригінальністю, майстерністю, якістю виготовлення та відповідають вимогам Положення про проведення виставки. На виставку «Скарбниця дитячих талантів» представлено 6 сюжетних композицій. Вихованці гуртків продемонстрували свою індивідуальність, фантазію, відчуття прекрасного, витонченість та оригінальність своїх робіт.
19 груд. 2022

До нас завітав Святий Миколай!

19 грудня в Благовіщенському центрі дитячої та юнацької творчості в колі друзів зібралася дітвора нашого закладу. В очікуванні приходу Святого Миколая діти співали пісень, танцювали танці, декламували вірші та брали участь в рухливих іграх. Вихованці гуртка «Юність» внесли своєрідний святковий відтінок грою на народних інструментах. Діти задоволені та щасливі з подарунками від Святого Миколая розпочали калейдоскоп новорічних свят. Віримо в те, що Святий Миколай принесе мир на Україну!
13 груд. 2022

Свято Калити

13 грудня 2022 року в Благовіщенському ЦДЮТ відбулося Свято Калити. Вихованці гуртків поринули в атмосферу давніх традицій, звичаїв та обрядів українського народу, наповнились позитивними емоціями та настроєм від цікавих розваг. Захід завершився смакуванням традиційної святкової калити та солодощів.
12 груд. 2022

16 днів прои насильства

Згідно плану роботи Благовіщенського центру дитячої та юнацької творчості на 2022/2023 навчальний рік в закладі з 25 листопада по 10 грудня 2022 року в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насилля» було проведено ряд заходів. Керівники гуртків провели заняття «Толерантність, гендерна і вікова рівність», годину пам’яті «Жертви насилля в Україні», бесіду «Діти і війна – страшна реальність України», виховний захід «Ти людина, значить маєш права». Працівник ювенальної превенції Юлія Мартинова зустрілася з вихованцями закладу та провела дискусію «Поговоримо про насильство…». Діти отримали цікаву літературу та поради, як діяти у випадку порушення їхніх прав.
8 груд. 2022

16 днів проти насильства

В рамках Міжнародного дня терпимості (толерантності) та Всесвітньої акції «16 днів проти насильства» депутати Парламенту дітей Благовіщенської міської територіальної громади взяли участь в обласному проєкті «Кіровоградщина – територія толерантного простору». Парламентарі провели ряд заходів з старшими та молодшими учнями своїх осередків, розповідали про толерантне ставлення один до одного, та взяли участь в акції «Стрічка проти СНІДу».
8 груд. 2022

Конкурс «Я в безпеці з МВС»

08 грудня 2022 року в гуртку «Чудо палітра», керівник Олена Лагута проведено конкурс на кращий малюнок на тему «Я в безпеці з МВС». Свої мрії та побажання вихованці гуртків висловили у своїх малюнках. Кращі роботи візьмуть участь в обласному етапі Конкурсу.
5 груд. 2022

З Днем Збройних Сил України

З найщирішими привітаннями та побажаннями вихованці Благовіщенського центру дитячої та юнацької творчості звернулись до наших доблесних Збройних Сил України. Подякували їм за мужність, стійкість, героїзм, самопожертву, неоціненну важку працю та передали посилочку-подарунок військовим 110 артилерійської бригади.
5 груд. 2022

День волонтера

05 грудня відзначається Міжнародний День волонтерів. В Благовіщенському центрі дитячої та юнацької творчості велика увага приділяється вихованню у дітей бажання добровільно, без будь-якої нагороди, робити добро іншим людям на благо суспільства і Батьківщини. Вихованці та працівники закладу надали допомогу дітям з дитячого реабілітаційного центру міста Херсон, надіслали в знак вдячності свої творчі роботи нашим волонтерам з Польщі.