Фестиваль «Єврофест – 2023»

2 черв. 2023
Завершився ІІІ Всеукраїнський творчий фестиваль до Дня Європи «Єврофест – 2023», організований Міністерством освіти і науки України, Департаментом освіти і науки Кіровоградської облдержадміністрації, Українським державним центром позашкільної освіти, Комунальним навчальним закладом «Кіровоградській обласний центр дитячої та юнацької творчості молодіжним громадським об’єднанням «Центр», мета якого ознайомити дітей та молодь України з історією та культурою країн Європи, історією євроінтеграції України, популяризації європейських цінностей у дитячому та молодіжному середовищі засобами різних видів дитячої творчості. Основне завдання фестивалю реалізувати творчий потенціал дітей та молоді мовою мистецтва, популяризувати через мистецтво ідеї спільного сьогодення України у ЄС, створення умов для розвитку творчих здібностей вихованців.

Фестиваль «Єврофест – 2023»

Завершився ІІІ Всеукраїнський творчий фестиваль до Дня Європи «Єврофест – 2023», організований Міністерством освіти і науки України, Департаментом освіти і науки Кіровоградської облдержадміністрації, Українським державним центром позашкільної освіти, Комунальним  навчальним закладом «Кіровоградській  обласний центр дитячої та юнацької  творчості  молодіжним  громадським об’єднанням «Центр», мета якого ознайомити дітей та молодь України  з історією та культурою країн Європи, історією євроінтеграції України, популяризації європейських цінностей у дитячому та молодіжному середовищі засобами різних видів дитячої творчості.

Основне завдання фестивалю  реалізувати творчий потенціал дітей та молоді мовою мистецтва, популяризувати через мистецтво ідеї спільного сьогодення України у ЄС, створення умов для розвитку творчих здібностей вихованців.

Вихованці парламенту дітей  Благовіщенської міської територіальної громади, Благовіщенського центру дитячої та юнацької творчості  долучилися до участі у Фестивалі.

Вітаємо нашу переможницю!

Дипломом ІІ ступеня   у конкурсі постерів  «Україна – європейська держава. Перспективи України в ЄС» за роботу «Ukraina the shield of  Europe» нагороджено  Пічкур Владу – вихованку  парламенту дітей  Благовіщенської міської територіальної громади Благовіщенського центру дитячої та юнацької творчості.

Подякою Міністерства освіти і науки України, Українського державного центру позашкільної освіти  за високий рівень підготовки переможців  ІІІ Всеукраїнського  творчого  фестивалю до Дня Європи « Єврофест – 2023», у конкурсі постерів  «Україна – європейська держава. Перспективи України в ЄС» за роботу «Ukraina the shield of  Europe» нагороджено Довгань Маргариту Юріївну  керівника парламенту дітей Благовіщенської міської  територіальної  громади Благовіщенського центру дитячої та юнацької творчості Благовіщенської міської ради.