Вітаємо переможців Всеукраїнського відкритого фестивалю до Всесвітнього Дня Землі

2 черв. 2023
З 19 по 21 квітня 2023 року у місті Кропивницькому Українським державним центром позашкільної освіти спільно з комунальним позашкільним навчальним закладом «Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості» був проведений Всеукраїнський відкритий фестиваль дитячої та юнацької творчості – до Всесвітнього Дня Землі на тему «Земля для нас та для нащадків. Партнерство заради сталого розвитку». У заході взяли участь понад 2000 учасників з 17 областей України. Вихованці Благовіщенського центру дитячої та юнацької творчості прийняли участь у конкурсі і відповідно до умов проведення фестивалю та на підставі рішення журі у номінації «Образотворче мистецтво» дипломами Міністерства освіти і науки України, Українського державного центру позашкільної освіти за зайняте ІІ місце нагороджено:

Вітаємо переможців Всеукраїнського  відкритого фестивалю до Всесвітнього Дня Землі

З 19 по 21 квітня 2023 року у місті Кропивницькому Українським державним центром позашкільної освіти спільно з комунальним позашкільним навчальним закладом «Кіровоградський обласний центр дитячої та юнацької творчості» був проведений Всеукраїнський відкритий фестиваль дитячої та юнацької творчості – до Всесвітнього Дня Землі на тему «Земля для нас та для нащадків. Партнерство заради сталого розвитку». У заході взяли участь понад  2000  учасників з 17 областей України. Вихованці Благовіщенського центру дитячої та юнацької творчості прийняли участь у конкурсі і  відповідно до умов проведення фестивалю та на підставі рішення журі у номінації «Образотворче мистецтво» дипломами Міністерства освіти і науки України, Українського державного центру позашкільної освіти

за зайняте ІІ місце нагороджено:

Перепелицю-Драгана Владислава, вихованця гуртка «Умілі руки» за роботу «Partnership for Peace», керівник  Одинак  Софія Василівна;

за зайняте ІІ місце нагороджено:

Головань Аліну, вихованку гуртка «Чудо палітра»  за роботу «Партнерство заради миру в Україні та світі», керівник Лагута Олена Володимирівна.

Участь юних громадян  у таких проєктах  сприяє приверненню уваги учнівської молоді до проблем сучасності, які існують у дитячому та молодіжному середовищі, популяризації засобами мистецтва  серед дітей та молоді колективної, партнерської співпраці, яка сприяє вирішенню різноманітних завдань , формуванню громадянських цінностей та соціальної компетентності, відповідальності, готовності до змін, взаємодію та співпрацю задля вирішення спільних проблем відновлення України та сталого розвитку  планети Земля.