О Г О Л О Ш Е Н Н Я

1 черв. 2023
Літо – час розваг та активного відпочинку! Заняття в школі закінчились, а заняття та розваги в нашому Благовіщенському центрі дитячої та юнацької творчості – то тільки в радість. Попри військові дії та страшні події, що відбуваються у країні, наші діти заслуговують на найкраще – дозвілля, розвиток, відпочинок та подорожі. І педагоги нашого закладу, як і всі дорослі нашої країни, докладають максимум зусиль, щоб літній відпочинок у дітей відбувся, адже неможливо продовжувати бути продуктивним і встигати за навчальною програмою, якщо немає можливості добре відпочити та переключитися на позитивні думки.

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

Цьому допоможе обласна Акція «Літо – 2023: наближаємо Перемогу!», активним учасником якої є Благовіщенський ЦДЮТ.

З 01 по 30 червня навчальні, розважальні, пізнавальні заходи в Благовіщенському ЦДЮТ online та offline!!!

Запрошуємо долучатися до наших заходів вихованців ЦДЮТ та всіх бажаючих дітей міста! Обов’язково чекаємо і наших вихованців, яких війна розкидала по різних країнах!!!

Долучайтеся! З нами цікаво, весело, пізнавально!