Довгоочікувана сесія відбулася

18 жовт. 2023
18 жовтня 2023 року в Благовіщенському центрі дитячої та юнацької творчості Благовіщенської міської ради відбулося I засідання XVIII скликання сесії Парламенту дітей Благовіщенської міської територіальної громади «Добро починається з нас». На сесію прибули представники шкільних парламентів з 14 закладів загальної середньої освіти нашої громади: Благовіщенського академічного ліцею «Лідер», Благовіщенського ліцею «Інтелект», Вільхівського ліцею імені Леоніда Куценка, Грушківського ліцею, Данилово-Балківської гімназії, Кам’янокриничанської гімназії, Кам’янобрідської гімназії, Лозуватського ліцею, Новоселицького ліцею, Розношенської гімназії, Сабатинівського ліцею, Синьківської гімназії, Шамраївського ліцею, Луполівської філії Благовіщенського ліцею «Інтелект».

Довгоочікувана сесія відбулася

18 жовтня 2023 року в Благовіщенському центрі дитячої та юнацької творчості Благовіщенської міської ради відбулося I засідання XVIII скликання сесії Парламенту дітей Благовіщенської міської територіальної громади «Добро починається з нас».  На сесію прибули представники шкільних парламентів  з 14 закладів загальної середньої освіти нашої громади: Благовіщенського академічного ліцею «Лідер», Благовіщенського  ліцею «Інтелект», Вільхівського ліцею імені Леоніда Куценка, Грушківського ліцею, Данилово-Балківської гімназії, Кам’янокриничанської гімназії, Кам’янобрідської гімназії, Лозуватського ліцею, Новоселицького ліцею, Розношенської гімназії, Сабатинівського ліцею, Синьківської гімназії, Шамраївського ліцею, Луполівської філії Благовіщенського ліцею «Інтелект».

Як завжди – ця подія сповнена урочистістю, але цього разу вона була оповита й легким хвилюванням кандидатів на посаду голови Парламенту дітей, тому що саме цієї сесії обирався керівний склад ПД Благовіщенської міської ТГ.

Тож, рішенням депутатів на посаду голови обрано Собчик Сільвію –  ученицю 10 класу Грушківського ліцею,  посаду заступника посіла Цикалюк Вікторія – учениця 10 класу Грушківського ліцею, на посаду секретаря обрано Павлишину Єлизавету – ученицю 8 класу Данилово-Балківської гімназії.  Вітаємо новий керівний склад!

Сесія пройшла у новому форматі. Після урочистого відкриття сесії  парламентарі шкіл презентували звіт про свою роботу у міжсесійний період.

Перемістившись на територію міського парку, учасники сесії прийняли участь в інформаційно-практичних навчаннях: «Самовиховання та самоврядування учнівської молоді у формі табору».  Діти отримали цікаву інформацію  від керівника гуртка «Патріот» Василя Кравця про особливості правил таборування. Вихованці цього ж гуртка Назар Мазур, Євген Стах та

Вадим Зубаренко  практично продемонстрували всі тонкощі таборування, ознайомили своїх ровесників з різновидами наметів та запросили  прийняти участь у  їх розкладанні наметів.

Метою таборування   є організація змістовного дозвілля, популяризація серед учнівської  молоді здорового способу життя, активного відпочинку та життя в природі, розвиток навичок мандрівництва (туризму), орієнтування на місцевості.

Після інформаційно-практичних навчань  учасники сесії взяли участь у круглому столі «Зміни страх на розуміння»,  переглянули фільм «Нескорені» та в ході дискусії висловили свої погляди та захоплення героїзмом та незламністю українського народу, його прагненню до праці над собою, до нових звершень, не дивлячись на всі ті негаразди, які принесла на нашу землю війна.  Нескорені – гарний приклад для наслідування та формування нового покоління українців.

Також напрацьовано пропозиції та затверджено  рішення парламенту дітей на наступну сесію.