Творча палітра
![](/uploads/org4894/news_1698391117_579.jpg)
Творча палітра
26 жовтня 2023 року в Благовіщенському центрі дитячої та юнацької творчості відбувся творчий пізнавально-розважальний захід присвячений Дню художника «Весела палітра» метою якого є пробудження інтересу, емоційного відгуку до образотворчого мистецтва; закріплення знань дітей про засоби виразності в образотворчому мистецтві; закріплення навичок самостійної художньої діяльності; розвиток почуття кольору, спостережливості, уміння порівнювати, уміння висловлювати особисту думку; розвиток інтелектуально-творчих здібностей дітей; виховання позитивних взаємовідносин між дітьми, почуття дружби та відповідальності.
Керівник гуртка Олена Лагута познайомила учасників заходу з творчістю Катерини Білокур.
Команда «Олівці» і команда «Пензлі» мужньо змагалися за перемогу в конкурсах: швидко та правильно діти розв’язали «Художній кросворд». Гра «Розумний художник» показала знання учасників з основ композиції та кольорознавства. Пригадавши теорію образотворчого мистецтва юні художники перейшли до практики: використовуючи доступні матеріали створили колективний малюнок головним елементом якого є веселка. Перемогла команда «Пензлі». Лише один бал в користь цієї команди показав, що учасники обох команд гідні одна одної.
Проведений захід приніс дітям радість спілкування та нові дружні взаємовідносини.