Творча палітра

26 жовт. 2023
26 жовтня 2023 року в Благовіщенському центрі дитячої та юнацької творчості відбувся творчий пізнавально-розважальний захід присвячений Дню художника «Весела палітра» метою якого є пробудження інтересу, емоційного відгуку до образотворчого мистецтва; закріплення знань дітей про засоби виразності в образотворчому мистецтві; закріплення навичок самостійної художньої діяльності; розвиток почуття кольору, спостережливості, уміння порівнювати, уміння висловлювати особисту думку; розвиток інтелектуально-творчих здібностей дітей; виховання позитивних взаємовідносин між дітьми, почуття дружби та відповідальності.

Творча палітра

26 жовтня 2023 року в Благовіщенському центрі дитячої та юнацької творчості відбувся творчий пізнавально-розважальний захід присвячений Дню художника «Весела палітра» метою якого є пробудження інтересу, емоційного відгуку  до образотворчого мистецтва; закріплення  знань дітей про засоби виразності в образотворчому мистецтві; закріплення навичок самостійної художньої діяльності; розвиток почуття кольору, спостережливості, уміння порівнювати, уміння висловлювати особисту думку; розвиток інтелектуально-творчих здібностей дітей; виховання позитивних взаємовідносин  між дітьми, почуття дружби та відповідальності.

Керівник гуртка Олена Лагута познайомила учасників заходу з творчістю Катерини Білокур.

Команда «Олівці» і команда «Пензлі» мужньо змагалися за перемогу в конкурсах: швидко та правильно діти розв’язали «Художній кросворд». Гра «Розумний художник»  показала  знання учасників з основ композиції та кольорознавства. Пригадавши теорію образотворчого мистецтва юні художники перейшли до практики: використовуючи доступні  матеріали  створили   колективний малюнок головним елементом якого є веселка.  Перемогла команда «Пензлі».  Лише один бал в користь цієї команди показав, що учасники обох команд гідні одна одної.

Проведений захід приніс дітям радість спілкування та нові  дружні взаємовідносини.