Всеукраїнський урок з кібербезпеки «Базові навички та корисні поради від експерта» З появою Інтернету з’явився ще один вимір – кіберпростір. Ідеться про мережу взаємопов’язаних між собою прис

25 черв. 2024
З появою Інтернету з’явився ще один вимір – кіберпростір. Ідеться про мережу взаємопов’язаних між собою пристроїв. Безпека в кіберпросторі – особиста захищеність кожного користувача та безпека його пристрою. З метою попередження загрози основ безпеки в Інтернеті, правильному використанню цифрових ресурсів та захисту особистих даних упродовж літньої відпочинкової кампанії в рамках акції «Літо – 2024: Незабаром Перемога!» в Благовіщенському ЦДЮТ спільно з працівниками ювенальної поліції проведено Всеукраїнський урок з кібербезпеки «Базові навички та корисні поради від експерта». Діти переглянули мультфільм «Золоті правила з безпеки в Інтернеті». Тимчасово виконуюча обов`язки старшого інспектора ювенальної поліції сектору превенції сектору поліцейської діяльності №2 (м. Благовіщенське) Голованівського районного відділу поліції Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області лейтенант поліції Руслана Шишкова та дільничний інспектор поліції сектору поліцейської діяльності №2 (м. Благовіщенське) лейтенант поліції Ліза Білоус провели з вихованцями бесіду, переглянули фільми, вступили в цікаву дискусію про користь та небезпеки від Інтернету.

Всеукраїнський  урок з кібербезпеки

«Базові навички та корисні поради від експерта»

З появою Інтернету з’явився ще один вимір – кіберпростір. Ідеться про мережу взаємопов’язаних між собою пристроїв. Безпека в кіберпросторі –  особиста захищеність  кожного користувача та безпека його  пристрою. З метою попередження загрози основ безпеки в Інтернеті, правильному використанню цифрових ресурсів та захисту особистих даних  упродовж літньої відпочинкової кампанії в рамках акції «Літо – 2024: Незабаром Перемога!» в Благовіщенському ЦДЮТ спільно з працівниками ювенальної поліції  проведено  Всеукраїнський урок з кібербезпеки «Базові навички та корисні поради від експерта». Діти переглянули мультфільм «Золоті правила з безпеки в Інтернеті». Тимчасово виконуюча обов`язки старшого інспектора ювенальної поліції сектору  превенції сектору поліцейської діяльності  №2 (м. Благовіщенське) Голованівського районного відділу поліції Головного управління Національної поліції  в Кіровоградській області лейтенант поліції  Руслана Шишкова та дільничний інспектор поліції  сектору поліцейської діяльності  №2 (м. Благовіщенське)  лейтенант поліції Ліза Білоус провели з вихованцями бесіду, переглянули фільми, вступили в  цікаву дискусію про користь та небезпеки від Інтернету.