Івана Купала. Творча майстерня "Квіти літа"

26 черв. 2024
24 червня 2024 року вихованці гуртка «Юні козачата» Благовіщенського ЦДЮТ на базі Великотроянівського ліцею (керівник гуртка Ольга Бендяк) провели захід «Ой на Івана та на Купала!». Дітки поринули в атмосферу прадавніх українських звичаїв, обрядів та традицій: святкували біля водойми, біля кринички, Іванко розводив штучне багаття, стрибали через вогнище, збирали квіти, сплітали віночки, грали в ігри, пускали вінки на воду, в`язали стрічки на купальське дерево. Купальські забави в лоні чарівної української природи принесли гарний настрій всім учасникам. До дітей долучилися справжні поціновувачі української культури, яким не байдужа культура та духовний світ дітей та молоді. 26 червня 2024 року естафета літніх обрядових свят продовжилась з колективом вихованців закладу. Одним із атрибутів купальських традицій є вінок сплетений із різноманітних трав та квітів. Робота творчої майстерні «Квіти літа» розкрила дітям таємницю мистецтва плести вінок, яка є цілою наукою і раніше передавалась з покоління в покоління. Відроджуємо традиції плетіння купальських вінків.

Івана Купала. Творча майстерня "Квіти літа"

24 червня  2024 року вихованці гуртка «Юні козачата» Благовіщенського ЦДЮТ на базі Великотроянівського ліцею  (керівник гуртка Ольга  Бендяк) провели  захід  «Ой на Івана та на Купала!».  Дітки поринули в атмосферу прадавніх українських звичаїв, обрядів  та традицій: святкували біля водойми, біля кринички, Іванко розводив штучне багаття,  стрибали через вогнище, збирали квіти, сплітали віночки,  грали в ігри, пускали вінки на воду, в`язали стрічки на купальське дерево. Купальські забави в лоні чарівної української природи принесли гарний настрій всім учасникам. До дітей долучилися справжні поціновувачі  української культури, яким не байдужа культура та духовний світ дітей та молоді.

26 червня 2024 року естафета літніх обрядових свят продовжилась з колективом вихованців  закладу. Одним із атрибутів купальських традицій є вінок сплетений із різноманітних трав та квітів. Робота  творчої майстерні «Квіти літа»   розкрила  дітям таємницю мистецтва плести вінок, яка є цілою наукою і раніше передавалась з покоління в покоління.  Відроджуємо традиції плетіння купальських вінків.