Наші досягнення

Результативність  вихованців  Благовіщенського районного центру диятчої та юнацької творчості

Відповідно  до  державної  національної  програми  «Творча  обдарованість»  та  обласної  комплексної  програми  «Обдаровані  діти:  молодь  Кіровоградщини»  в  Благовіщенському РЦДЮТ  систематично  проводяться  заходи  спрямовані  на  виявлення,  підтримку  та  розвиток  обдарованої  особистості.

Адміністрація  та  педагогічний  колектив  закладу  сприяють  розвитку  здібностей,  обдарувань  і  талантів  вихованців.  Показником  ефективності  роботи  з  обдарованими  дітьми  є  результати  їх  участі  та  перемоги  в  обласних  та  Всеукраїнських  фестивалях,  акціях,  конкурсах:

Досягнення вихованців гуртків Благовіщенського ЦДЮТ у міжнародних, всеукраїнських та обласних конкурсах, акціях 2022/2023 н.р.

Досягнення вихованців гуртків Благовіщенського ЦДЮТ у міжнародних, всеукраїнських та обласних конкурсах, акціях 2021/2022 н.р.

Досягнення вихованців гуртків Благовіщенського ЦДЮТ у міжнародних, всеукраїнських та обласних конкурсах, акціях 2020/2021 н.р.

Досягнення вихованців гуртків Благовіщенського ЦДЮТ у міжнародних, всеукраїнських та обласних конкурсах, акціях 2019/2020 н.р.

Досягнення вихованців гуртків Благовіщенського ЦДЮТ у міжнародних, всеукраїнських та обласних конкурсах, акціях 2018/2019 н.р.